Pomoc Zelenej hliadke / Why Not?

Pomoc Zelenej hliadke / Why Not?

Pomôžte Zelenej hliadke darovať nezávislosť a staňte sa súčasťou jej príbehu, zlepšení mestského prostredia i boja proti čiernym skládkam, bariéram či vizuálnemu smogu.

1. Môj dar

Výška pravidelného daru / mesiac
€/m
Ako pravidelný darca sa stávate naším spolupútnikom pri boji za mesto bez čiernych skládok, bariér a vizuálneho smogu.

2. Moje údaje

Meno *

Priezvisko *

E-mail *

Mesto

3. Spôsob platby


Potvrdením údajov súhlasíte s pravidlami používania Darujme.sk. V ďalšom kroku Vás presmerujeme na stránku, kde bezpečne vyplníte Vaše platobné údaje. Po úspešnom prijatí daru Vám zašleme informačný email. Ďakujeme!

Dobrovoľnícka iniciatíva Zelená hliadka sa od apríla 2011 pravidelne venuje zbieraniu odpadkov z ulíc, likvidácií čiernych skládok, riešení najproblematickejších obrubníkov či nerovností na chodníkoch, boju proti zahlcovaniu mesta reklamou a informovaniu verejnosti o výsledkoch samospráv v týchto oblastiach. 

Dajte svojmu daru šancu sa premeniť na rukavice, vrecia, farby, klince, asfalt či ďalšiu finančnú pomoc, vďaka ktorej bude Hliadka nezávislá a celú svoju energiu venovať práci v skutočnom i virtuálnom teréne. 

Vďaka spolupráci s občianskym združením Why Not?, ktorého zakladateľmi sú členovia Hliadky, jej môžete jednoducho finančne pomôcť.